popup 1

काठमाडौं । लुम्बिनी विद्युत् उद्योगले ब्राण्ड एम्बेस्डरमा राजेश हमाल र मधु भट्टराईलाई नियुक्त गरेको छ । कम्पनीले आगामी २ वर्षका लागि हमाल र भट्टराईलाई ब्राण्ड एम्बेस्डरमा नियुक्त गरेको हो ।

कम्पनीले प्रबद्र्धन गर्ने विभिन्न समारोह, विज्ञापन, समाजिक उत्तरदायित्वका कार्यक्रममा उनीहरुको उपस्थिति रहनेछ ।

लुम्बिनी विद्युत् उद्योग सन् १९७७ मा स्थापित नेपालको पहिलो आल्मुनियम कन्डक्टर स्टिील रेइनफोर्स्ड निर्माण कम्पनी हो । कम्पनीले हालै नयाँ संरचनाको विकास गरी आफ्ना विभिन्न उत्पादनहरु बजारमा बिक्री वितरण गर्दै आइरहेको छ ।

चार दशकदेखि कम्पनीले विभिन्न प्रकारका तार र केबलहरू उत्पादन गर्र्दै आएको यस कम्पनीले हालै जर्मन प्रविधियुक्त नयाँ एडभान्स मेसिनहरुबाट आफ्ना उत्पादन गर्दै आइको छ ।

‘कम्पनीले हालै एड्भान्स जर्मन प्रविधियुक्त मेसिन प्रयोग समेत गर्दै आइरहेको छ,’ कम्पनीका अध्यक्ष तथा प्रबन्ध निर्देशक रोहित गुप्ताले भने ।

‘ब्राण्ड एम्बेस्डरमा हामीलाई नियुक्त हुनअघि कम्पनीका विभिन्न उत्पादन युनिटहरुको अवलोकन एवम् जानकारी हासिल गर्यौं । वास्तवमै यस्तो एड्भान्स जर्मन प्रविधिको प्रयोग गरी यति ठूलो क्षेत्रफलमा विद्युत् केबल उत्पादन गर्ने सम्भवतः यो नै पहिलो नेपाली कम्पनी हो भन्नेमा हामी विश्वस्त भयौं,’ राजेश हमालले भने ।

लुम्बिनी विद्युत उद्योग नेपालको सबैभन्दा ठूलो निजी औद्योगिक एवं व्यापारिक समूहमध्ये एक हो । यो रमेश कर्पको भगिनी संस्थाका रुपमा रहँदै आएको छ । कम्पनी बुटवल औद्योगिक क्षेत्र बुटवलमा अवस्थित छ ।

 

No. Media Headline
1 Nepal News Agency https://www.nepalnewsagency.com/news/detail/438
2 Pradesh Dainik https://pradeshdainik.com/2021/09/33796.html
3 Saral Patrika https://saralpatrika.com/content/40447/2021-09-10
4 Dainik Nepal https://www.dainiknepal.com/2021/09/517554.html
5 Artha Dabali https://www.arthadabali.com/2021/09/10/13288
6 Gaule Media https://gaulemedia.com/litmas_hamal/
7 Local Sandesh https://www.localsandesh.com/2021/09/11/24439/
8 Janaakash https://janaakash.com/2021/09/11/13179/
9 Arthik Pati http://www.arthikpati.com/Articles/view/17039
10 News Abiyan https://newsabhiyan.com/news-details.php?nid=248497
11 Share Sansar https://www.sharesansar.com/newsdetail/litmus-cables-signs-superstar-rajesh-hamal-madhu-hamal-bhattarai-as-brand-ambassadors-2021-09-12
12 Artha Sarokar https://arthasarokar.com/2021/09/litmus-cable-rajesh-hamal.html
13 Sansar News https://sansarnews.com/296670/
14 Artha Sarokar https://english.arthasarokar.com/2021/09/litmus-cables-signs-superstar-rajesh-hamal-madhu-hamal-bhattarai-as-brand-ambassador.html
15 ICT Frame https://ictframe.com/litmus-cables-brand-ambassador-superstar-rajesh-hamal/
16 Hamro Economy https://www.hamroeconomy.com/archives/82144
17 Makalu Khabar https://www.makalukhabar.com/2021/09/99977113936/
18 Artha Bazar https://www.arthabazar.com/53997
19 News Karobar https://www.newskarobar.com/posts/50105
20 Artha Daily https://arthadaily.com/posts/8795
21 Suna Khari https://www.sunakharinews.com/94485/?id=48
22 Nepali Patra https://www.nepalipatra.com/news/rajesh-hamal/79615
23 Koshi Online https://www.koshionline.com/newsdetails/6408
24 Capital Nepal https://www.capitalnepal.com/news/1009426428
25 Hamro Artha https://hamroartha.com/news/energy/3947/
26 Dainik Nepal https://www.dainiknepal.com/2021/09/517554.html
27 Arthk Kawaj https://arthikawaj.com/litmus-cable/
28 Nepali Patro https://nepalipatro.com.np/news/feeds/1134888
29 E Kagaj https://ekagaj.com/article/corporate/24898/
30 Saral Patrika https://saralpatrika.com/content/40447/news.php
31 Biz Pati https://bizpati.com/industry/52542
32 Artha News Nepal https://arthanewsnepal.com/2021/09/12857/
33 Bidhut Sansar https://www.bidhutsansar.com/2019/2253
34 Nepal Safaqna https://nepal.shafaqna.com/NE/AL/1937278
35 Sky News Nepal https://skynewsnepal.com.np/2021/09/12/17630
36 Times of Nepal https://timesofnepal.com.np/feeds/1134888
37 Janaakash https://janaakash.com/2021/09/11/13179/
38 Baahrakhari https://baahrakhari.sdfsvccxv.site/news-details/328186
39 Ratopati https://ratopati.com/story/198671/2021/9/10/litmus-cable-
40 Seto Pati https://www.setopati.com/kinmel/business/248494
41 Click Mandu https://clickmandu.com/2021/09/167629.html
42 Desh Sanchar https://deshsanchar.com/2021/09/12/555607/
43 Karobar Daily https://www.karobardaily.com/news/157171
44 Nagarik News https://nagariknews.nagariknetwork.com/economy/620991-1631421673.html?click_from=just_in
45 Nepali Patra https://www.nepalipatra.com/news/rajesh-hamal/79615
46 Hamro Artha https://hamroartha.com/news/energy/3947/
47 Koshi Online https://m.facebook.com/koshionline/posts/3051462071777796
48 GDP Nepal https://gdpnepal.com/archives/11687
49 Artha News Nepal https://arthanewsnepal.com/2021/09/12857/
50 Sharesansar https://www.sharesansar.com/newsdetail/litmus-cables-signs-superstar-rajesh-hamal-madhu-hamal-bhattarai-as-brand-ambassadors-2021-09-12
51 Republica https://myrepublica.nagariknetwork.com/news/litmus-cables-appoints-superstar-rajesh-hamal-and-his-spouse-madhu-as-its-brand-ambassadors/?categoryId=81
52 Nepal Live https://www.nepallivetoday.com/2021/09/11/litmus-cables-signs-superstar-rajesh-hamal-and-madhu-bhattarai-as-brand-ambassadors/
53 Desh Sanchar https://deshsanchar.com/tag/litmus-cable/
54 197 News https://www.197.news/litmus-cables-signs-superstar-rajesh-hamal-and-madhu-bhattarai-as-brand-ambassadors/
55 Makalu Khabar https://english.makalukhabar.com/2021/09/22805/
56 Corporate Khabar https://corporatekhabar.com/mahanayak-rajesh-hamal-and-his-wife-appointed-as-the-brand-ambassador-of-litmus-cable/
57 Nepal News Agency https://www.nepalnewsagency.com/news/detail/438
58 Hamro Pusta https://www.hamropusta.com/archives/36130
59 Nepal Live https://nepallive.com/story/258662
60 News Abhiyan https://www.newsabhiyan.com/news-details.php?nid=248497
61 Myagdi News https://myagdinews.com/2021/09/%E0%A4%B2%E0%A4%BF%E0%A4%9F%E0%A4%AE%E0%A4%B8-%E0%A4%95%E0%A5%87%E0%A4%AC%E0%A4%B2%E0%A4%95%E0%A5%8B-%E0%A4%AC%E0%A5%8D%E0%A4%B0%E0%A4%BE%E0%A4%A8%E0%A5%8D%E0%A4%A1-%E0%A4%8F%E0%A4%AE%E0%A5%8D/
62 Nepal Khabar https://nepalkhabar.com/economy/105792-2021-9-10-15-42-13
63 Raj Marg https://rajmargonline.com/archives/75992
64 Artha Bazar https://www.arthabazar.com/tag/%E0%A4%B0%E0%A4%BE%E0%A4%9C%E0%A5%87%E0%A4%B6-%E0%A4%B9%E0%A4%AE%E0%A4%BE%E0%A4%B2
65 Aayo Mail https://aayomail.com/khabar/60941/
66 E-Himalaya Times https://ehimalayatimes.com/artha-corporate/65831
67 Nepali Mala (English) https://www.nepalimala.com/2021/09/7573/
68 Nepali Mala (Nepali) https://www.nepalimala.com/2021/09/7560/
69 Swavi Man http://swaviman.com/2021/09/12/%e0%a4%b2%e0%a4%bf%e0%a4%9f%e0%a4%ae%e0%a4%b8-%e0%a4%95%e0%a5%87%e0%a4%ac%e0%a4%b2%e0%a4%ae%e0%a4%be-%e0%a4%ae%e0%a4%b9%e0%a4%be%e0%a4%a8%e0%a4%be%e0%a4%af%e0%a4%95-%e0%a4%b0%e0%a4%be%e0%a4%9c/
70 Aarthik Lagani https://www.aarthiklagani.com/hydropower/45319.html
71 News Naya https://news.naya.com.np/post/p16312950196ekbc
72 Suchana Patra https://www.suchanapatra.com/%e0%a4%ae%e0%a4%b9%e0%a4%be%e0%a4%a8%e0%a4%be%e0%a4%af%e0%a4%95-%e0%a4%b0%e0%a4%be%e0%a4%9c%e0%a5%87%e0%a4%b6-%e0%a4%b9%e0%a4%ae%e0%a4%be%e0%a4%b2-%e0%a4%a6%e0%a4%ae%e0%a5%8d%e0%a4%aa%e0%a4%a4/2021/